بازسازی ساختمان مسکونی

بازسازی ساختمان مسکونی می تواند به صورت جزئی و یا به صورت کلی ( صفر تا صد ) باشد. اگر بخواهیم بخش های مختلف بازسازی خانه مسکونی را مشخص نماییم، می توان به بازسازی ساختمان و بازسازی آشپزخانه، بازسازی پذیرایی، بازسازی اتاق خواب ها، بازسازی سرویس بهداشتی، بازسازی حمام، بازسازی بالکن، بازسازی محوطه، بازسازی نمای ساختمان، بازسازی مشاعات و بازسازی روف گاردن اشاره داشت. که در این مقاله قصد داریم توضیحاتی مختصر و مفید در مورد بازسازی هرکدام از این بخش ها ارائه نماییم. همچنین شما عزیزان می توانید که تماس تلفنی یا مراجعه حضوری و یا از طریق واتس اپ، خصوصیات ملک مورد بازسازی را معرفی نموده تا ما در گروه طرح و ساخت فرح زادی مشاوره ای رایگان را در اختیارتان قرار دهیم.

مورد دیگری که بسیاری از مراجعه کنندگان ما درخواست می نمایند، طراحی و دکوراسیون داخلی خانه مسکونی است. غالباً کسانی که قصد بازسازی کلی بنای خود را دارند خواستار طرحی جدید برای چیدمان وسایل خود هستند. ما نیز در گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی قبل از شروع عملیات بازسازی خانه مسکونی، با توجه به درخواست های کارفرما و سلایق ایشان طبق پلان به طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی منزل اقدام می نماییم و پس از تایید کارفرما، عملیات عمرانی مربوط به بازسازی و دکوراسیون داخلی را انجام می دهیم.

بازسازی ساختمان مسکونی مهندس فرح زادی

بازسازی ساختمان مسکونی بخش آشپزخانه

یکی از بخش های اصلی و مهم بازسازی ساختمان مسکونی ، قسمت آشپزخانه می باشد. همچنین طراحی اصولی آشپزخانه یکی از مهمترین بخش های طراحی نیز به شمار می رود. رعایت اصول اولیه در طراحی آشپزخانه بسیار پر اهمیت است برای مثال جانمایی وسایل و همچنین نورپردازی و استفاده از طیف های رنگی در بازسازی آشپزخانه اهمیت ویژه ای دارد. در بازسازی آشپزخانه باید به اجرای کابینت ها دقت نمود و در مدت زمان بازسازی، بدقولی کابینت کارها را نیز باید لحاظ نمود. البته تمام اکیپ های اجرایی که با ما کار می کنند بسیار وظیفه شناس هستند و سر زمان مقرر کار خود را انجام و با کیفیت تمام، تحویل می دهند.

بازسازی ساختمان مسکونی بخش آشپزخانه

مطالب جذاب: انواع فونداسیون ساختمان

بازسازی ساختمان بخش سرویس بهداشتی و حمام

در بازسازی ساختمان مسکونی سرویس بهداشتی و حمام باید به نحوی اجرا شود که زیرساخت معیوبی در آن باقی نماند. به عبارتی دیگر در این دو فضا تاسیسات مکانیکال و برقی بسیار حائز اهمیت هستند چراکه کمی بوی فاضلاب در منزل، باعث ایجاد آزردگی در افراد خواهد شد. همچنین خرید سنگ کف، دیوارها، روشویی و دستشویی ایرانی و فرنگی باید به شیوه صحیحی انجام شود و به مرحله اجرا برسد.

بازسازی سرویس بهداشتی خانه

بازسازی سرویس بهداشتی خانه

بازسازی خانه بخش اتاق های خواب

بازسازی اتاق بیشتر با سلیقه شخصی خود فرد طراحی می گردد. مانند رنگ اتاق، اکسسوری های مورد استفاده، مدل تخت خواب ها و مواردی از این قبیل که با توجه به متراژ اتاق و همچنین کاربری اتاق تعیین می گردد. فقط حواستان باشد تا اشتباهات رایج در بازسازی خانه انجام ندهید که هم باعث افزایش هزینه های ناشی از بازسازی می گردد و هم بعد از مدتی دلتان را می زند.

بازسازی ساختمان مسکونی اتاق خواب

بازسازی مسکونی قسمت هال و پذیرایی

در بازسازی ساختمان مسکونی می توان گفت در چشم ترین نقطه خانه قسمت هال و پذیرایی می باشد. علاوه بر آن نوع سبک دکوراسیون داخلی نیز در روند بازسازی بسیار تاثیرگذار است. همچنین فضای تی وی روم و دیوار پشت تی وی از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه چند نمونه طراحی تی وی وال را می توانید مشاهده نمایید.

بازسازی ساختمان مسکونی دیوار تی وی

قیمت بازسازی خانه مسکونی طراحی تی وی روم

طراحی تی وی روم بازسازی خانه

بازسازی ساختمان مسکونی مهندس فرح زادی

بازسازی خانه مسکونی و طراحی تی وی روم

بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی ساختمان مسکونی مهندس فرح زادی

طراحی و اجرای تی وی روم مهندس فرح زادی

بازسازی خانه مسکونی مهندس فرح زادی

طراحی تی وی روم مهندس فرح زادی

قسمت مشاعات بازسازی خانه

مشاعات ساختمان مسکونی شامل مواردی از جمله، راه پله، آسانسور، حیاط، روف گاردن، لابی، سالن اجتماعات می باشد. البته در بخشی از ساختمان ها موارد دیگر مانند استخر و جکوزی نیز وجود دارند و همچنین در برخی از ساختمان ها مواردی مانند لابی و سالن اجتماعات و استخر موجود نیستند. به طور کلی بازسازی مشاعات ساختمان امری است که تمامی اهالی آپارتمان در آن مشارکت داشته و نظر همه در مورد طرح و هزینه محترم می باشد. همچنین بازسازی مشاعات ساختمان مسکونی بسیار در خرید و فروش واحد ها و ایجاد حس خوب در ساکنین موثر است که انجام آن خالی از لطف نخواهد بود.

بازسازی خانه مسکونی فضای بالکن یا تراس

امروزه دیگر فضای بالکن مختص به پهن کردن لباس های شسته شده یا گذاشتن وسایل اضافی نیست. در بازسازی خانه مسکونی بالکن ها مورد طراحی قرار می گیرند و تبدیل به فضایی دنج برای استراحت و یا یک دورهمی دوستانه می گردد. استفاده از گل و گیاهان به همراه فلاورباکس های شیک، اجرای باربکیو، دیوار سبز، فضایی برای نشستن از جمله موارد مورد طراحی برای بالکن می باشد.

 

بازسازی بالکن و طراحی بالکن مهندس فرح زادی

 

مطالب جذاب: اجرای سازه نگهبان به روش نیلینگ

بازسازی نمای ساختمان مسکونی

بازسازی نمای ساختمان یکی از قسمت های بازسازی ساختمان مسکونی محسوب می شود. در بازسازی و طراحی نمای ساختمان اگر بخواهیم نوع متریال ها و جای پنجره ها را تعویض کنیم نیاز به مجوز از شهرداری خواهیم داشت. همچنین توصیه دیگر ما این است که در بازسازی نما از اکیپ اجرایی کاربلد کمک بگیرید چراکه در صورت امکان یک اشتباه کوچک خطر پرت شدگی مصالح از بالا به پایین در کمین است و ممکن است منجر به خسارات جبران ناپذیری شود.

مدت زمان بازسازی ساختمان مسکونی

غالباً افرادی که قصد بازسازی ساختمان مسکونی خود را دارند زمان برایشان مولفه ی ارزشمندی می باشد. چراکه فرایند بازسازی، بی نظمی زیادی را در زندگی کارفرما ایجاد می نماید بنابراین کارفرما اولین توقعی که از مهندس مجری دارد، اتمام کار بازسازی پس از زمان مقرر است. ما در گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی سعی خود را برآن داشته ایم که با توجه به میزان عمق بازسازی و خواسته های کارفرما کار را در زمان مشخص شده تمام کرده و طبق طراحی و موارد خواسته شده به کارفرما تحویل دهیم.

قیمت بازسازی خانه مسکونی

قیمت بازسازی ساختمان مسکونی بسیار وابسته به قیمت های مصالح ساختمانی و المان های مورد نیاز در بازسازی می باشد و به صورت درصدی نیز دستمزد کارگران و مجری محاسبه می گردد. هرچه سبک طراحی شکیل تر و مجلل تر باشد در مقابل هزینه های مربوط به خرید مصالح و دستمزد اجرای کار، گران تر خواهد بود. بنابراین اگر مصالح و اکسسوری های مورد نیاز بازسازی را از عمده فروشان تهیه نمایید قطعاً در کاهش هزینه های بازسازی موفق خواهید بود. ما در گروه طرح ساخت فرح زادی با شناخت بازار مصالح ساختمانی و خرید مصالح از عمده فروشان و حذف واسطه ها و دلالان این صنف، می توانیم پروژه را به صورت اقتصادی و با کیفیت اجرا نماییم.

خواندن مطالب بیشتر:

بازسازی ساختمان اداری 

بازسازی خانه در تهران با قیمت مناسب 

انواع سبک دکوراسیون داخلی منزل