بازسازی کمد دیواری گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
قیمت بازسازی خانه و کمد دیواری گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی سقف خانه مسکونی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی آشپزخانه گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی آشپزخانه در خانه مسکونی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی خانه مسکونی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی خانه مسکونی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی سرویس بهداشتی خانه گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
قیمت بازسازی خانه و سرویس بهداشتی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی خانه و سرویس بهداشتی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
قیمت بازسازی خانه و سرویس بهداشتی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی ورودی خانه گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی و دکوراسیون داخلی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
قیمت بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی خانه مسکونی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی منزل گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی خانه صفر تا صد گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی
بازسازی ورودی خانه مسکونی گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی

جزئیات پروژه بازسازی خانه دروس

 • کارفرما: جناب آقای اسمی
 • مجری: گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی
 • مساحت: 230 متر مربع
 • سال انجام پروژه: 1397
 • موقعیت: دروس، محسنیان

روند بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه ( ویدیو )

عکس قبل و بعد بازسازی خانه

 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image
 • image

طراحی، تخریب و اجرای دکوراسیون داخلی خانه

نکات مهم در بازسازی خانه

واحد مورد بازسازی که کار طراحی و اجرای آن ( صفر تا صد ) بر عهده گروه طرح و ساخت مهندس محمدرضا فرحزادی بود، در منطقه پاسداران، دروس، بهستان چهارم قرار دارد. موقعیت این واحد در یک ساختمان 15 سال ساخت که دارای مشاعات آبی نیز بود، است که یک حسن برای چنین ساختمانی با توجه به سن بنا محسوب می شود. موقعیت ساختمان دو نبش ( شرقی _ جنوبی ) می باشد که متراژ هر واحد 230 متر مربع است اما چون این واحد شرقی بود، تنها نور خانه از سمت شمال و جنوب تامین می شد. به این صورت که فضای پذیرایی نور را از شمال گرفته و فضای نشیمن و آشپزخانه نور را از دو پاسیو مرکزی می گرفتند. همچنین نور هر سه اتاق نیز از سمت جنوب تامین می شد.

این واحد دارای یک سرویس بهداشتی مهمان، مشترک و یک مستر بود. یکی از نکات جالب در پلان این خانه، داشتن اختلاف سطح در فضای ورودی و سالن بود که با دو پله از هم جدا می شد که البته همین اختلاف سطح به زیبایی واحد و دکوراسیون داخلی آن اضافه کرده بود.

بازسازی آشپزخانه و نشیمن

چالش اصلی این پروژه بازسازی خانه بسته و دلگیر بودن فضای آشپزخانه و نشیمن خصوصی بود. این دلگیری به دو دلیل تامین نور از پاسیو و همچنین وجود دیوارهای بنایی بود که بنا به درخواست کارفرما با تخریب کلیه دیوارهای غیرسازه ای در این فضا توانستیم فضای آشپزخانه و نشیمن را یکپارچه کرده و با اجرای یک کابینت به سبک کلاسیک و فوق العاده شیک فضا را بسیار دلباز و منحصر به فرد گردانیم. این کابینت از دارای روکش چوب بلوط می باشد. همچنین با جانمایی یک کانتر در روبه روی فضای ورودی هم به نحوی فضای نشیمن و آشپزخانه را تفکیک نمودیم و هم به قدری فضای نشیمن را افزایش دادیم.

از آنجا که سبک کار و طرح کابینت به صورت کلاسیک انتخاب شد، سعی بر این داشتیم از گچ بری های به روز نیز در فضای نشیمن خصوصی استفاده نماییم.

بیشتر بخوانید: اجرای دکوراسیون داخلی 

اجرای تی وی وال

یکی دیگر از کارهای اساسی که در بازسازی خانه انجام شد، حذف شومینه بود. فضای به وجود آمده از شومینه را به فضای کلوزت اتاق مستر اضافه نمودیم. باید گفت که این ایده بسیار مورد پسند کارفرما قرار گرفت، چراکه یک فضای بلااستفاده در خانه تبدیل به یک فضای کاربردی شد. همچنین با این کار یک دیوار عریض و خالی مناسب برای جانمایی تی وی وال ( TV Wall ) به وجود آوردیم.

نورپردازی داخلی خانه

نورپردازی در خانه بسیار حائز اهمیت می باشد. رنگ نور نیز از نکاتی است که طراحان آن را بر طبق طراحی خانه و دکوراسیون و میزان نور محیط در طول شبانه روز، طراحی می نمایند. در این قسمات نیز با تعبیه نورهای مصنوعی به کلی بحث محدودیت و تاریکی فضا به کلی برطرف شد. در قسمت فضای ورودی نیز با جانمایی سنگ ولتر جت گرد به زیبایی این فضا افزودیم. و همچنین با جانمایی کلوزتی مناسب جهت نگهداری وسایلی مانند کفش و لباس که البته با توجه به متراژ فضا جزو نیازهای اصلی هر واحد مسکونی می باشد، توانستیم نیازهای کارفرمای محترم را برطرف سازیم.

در فضای سالن نیز علاوه بر اختلاف سطحی که کل فضا نسبت به جاهای دیگر داشت، مجدد اختلاف سطحی به وجود آمده بود و یک شومینه از سقف به صورت دکوراتیو جانمایی شده بود که با برچیده شدن کل این دکور بندی ها، توانستیم یک سالن مربعی با متراژ تقریبی 70 متر مربع به صورت یک تکه ایجاد نماییم. همچنین در این پروژه سقف کاذب را نیز با اجرای گچ بری و ابزارهای به روز نو کردیم تا حال و هوایی کلاسیک در محیط ایجاد نماییم.

اجرای کف در بازسازی خانه

کف کل واحد را سنگ پلاک 80 در 80 شایان اجرا نمودیم، سپس بندها را زرین، اپوکسی اجرا کرده و روی آن را ساب زدیم. ساب زدن باعث می شود تا سنگ یک دست و براق جلوه نماید به طوری که بازتاب نور به خوبی در آن احساس می شود و به روشنایی فضا کمک شایانی می کند.

بازسازی سرویس بهداشتی خانه مسکونی

سرویس های واحد را به اقتباس از سبک کلاسیک به همین سبک طراحی و اجرا نمودیم. در این بازسازی با توجه به بودجه و خواسته ی کارفرما هر سه سرویس روشویی و فرنگی در نظر گرفتیم. همچنین کلیه شیرآلات را نیز به درخواست کارفرما طلایی تهیه و نصب کردیم.

کف سرویس بهداشتی مهمان را سرامیک دکوراتیو گلس اجرا نمودیم که به واسطه جذابیت و ویژگی های ذاتی این متریال، زیبایی خاصی به این فضا اضافه کرد.

بازسازی اتاق خواب مستر

سقف خواب مستر در بازسازی این خانه که به صورت سقف کاذب اجرا شده بود را برداشتیم و با وجود طراحی و اجرای بی نظیر به صورت لوزی و چفت جایگزین سقف کاذب پایین آمده کردیم.

به طور کلی صفر تا صد کلیه فضاها را ( موارد زیرساختی ) که در این مقال نمی گنجد را از نو بازسازی نمودیم و رضایت کامل کارفرمای محترم را جلب نمودیم. همچنین ما در گروه طرح و ساخت مهندس محمدرضا فرحزادی همواره در تلاش هستیم تا با برنامه ریزی و زمان بندی و استفاده از متریال و المان های با کیفیت لبخند رضایت کارفرمای محترم را مشاهده نماییم.

مشاهده پروژه های بیشتر: