اجرای پروژه ایران مال مهندس محمدرضا فرحزادی
اجرای پروژه ایران مال مهندس محمدرضا فرحزادی
اجرای کار پیمانکاری ایران مال مهندس محمدرضا فرحزادی
پروژه عظیم ایران مال مهندس فرحزادی

جزئیات پروژه پیمانکاری ایران مال

  • کارفرما: پروژه عظیم ایران مال
  • مجری: گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی
  • مساحت: 40000 متر مربع
  • سال انجام پروژه: 1396
  • موقعیت: همت غرب _ پروژه عظیم ایران مال

سفت کاری، نازک کاری بخشی از پروژه ایران مال

پروژه ایران مال با حضور 153 شرکت گرید یک ابنیه در غرب دریاچه چیتگر تهران در حال ساخت بود. خوشحالیم که توانستیم سهم بسیار کوچکی از پروسه ساخت ابنیه آن را در مقام پیمانکار جزء به عهده گرفته و با موفقیت اجرا نمودیم. اجرای عملیات سفت کاری، شامل دیوارچینی، سیمان کاری، گچ کاری، بخشی از نمایشگاه 40 هزار متر مربعی آن پروژه را توانستیم انجام و تحویل یکی از پیمانکاران کل آن مجموعه بزرگ بدهیم.

بیشتر بخوانید: بازسازی خانه 

پروژه عظیم ایران مال شامل چه بخش هایی است

همانطور که گفتیم پروژه عظیم ایران مال به قدری بزرگ است که بخش های مختلف و مجللی را در خود جای داده است. در این پروژه باغی به سبک ایرانی طراحی شده است که مناسب برگزاری مراسم های مختلف می باشد. این باغ علاوه بر این کاربری که گفته شد، بر ارزش فروشگاه های مشرف به آن که در طبقات بالاتر طراحی شده است نیز خواهد افزود.

قراردادهای پیمان و پیمانکاری ساختمان 

پیست یخ در قسمت شرقی پروژه عظیم ایران مال به متراژ 3150 متر مربع طراحی شده است که می تواند به یکی از جاذبه های تهران در آینده ای نه چندان دور تبدیل گردد. گالری خودرو این مجموعه بی نظیر به گونه ای طراحی شده که از طبقه اول تجاری این مجموعه تا بام آن راه خواهد داشت. علاوه بر این ها سالن های سینما، فودکورت و مراکز تفریحی، تالار پذیرایی، آمفی تئاتر، هتل های پنج ستاره بسیار شیک و مجللی در این پروژه طراحی شده است.

مشاهده پروژه های بیشتر: