سوالات متدوال شما از گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی

بسیار خوشحالیم که شما با ما در تماس هستید و دغدغه های خود را با ما در جریان می گذارید.

موضوع هزینه بازسازی بستگی به نوع سبک انتخابی و حجم کار اجرایی دارد و در کارهای مختلف بسیار متفاوت می باشد. پس از ثبت کامل درخواست های کارفرما در چک لیستی که ما با صرف وقت و زمان آن را تنظیم نموده ایم، هزینه بازسازی را به سرعت به کارفرما اعلام می نماییم.

پس از گرفتن اطلاعات مورد نظر و انتخاب سبک طراحی،همچنین با توجه به حجم کار به طور میانگین 10 روز کاری زمان می برد.

از آنجا که ما در گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی به طور تخصصی و حرفه ای کار خود را پیش می بریم. اگر در متراژ های کم نیاز به بازسازی اساسی داشته باشید به طور حتم در خدمت شما هستیم.

بله، در صورت توافق و شرایطی که دو جانبه باشد، انجام می دهیم. جا دارد این را هم عرض کنم که ما تیم های سرمایه گذار بدون کمبود سرمایه در حین کار، پروژه های نوسازی را در قالب مشارکت در ساخت در زمان گفته شده در قرارداد به اتمام می رسانیم.

بله قطعاً، ما در گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی از ساعت 9:30 تا 9 شب در شرکت در خدمت شما عزیزان هستیم. همچنین در هر ساعت از شبانه روز می توانید به صورت آنلاین با ما در ارتباط باشید.

نماینده و مسئول پروژه به صورت تمام وقت در پروژه حضور دارد و کلیه امور زیر نظر می باشد و همچنین در هر روز با سرکشی منظم تمامی موارد بررسی می گردد.

بله قطعاً، در صورت تمایل شما عزیزان می توانید در محل پروژه های انجام شده برای بازدید حضور پیدا نمایید.

مدیریت پیمان در واقع مدیریت کلیه امور پیمانکاری و همه امور اداری و مربوطه به پروژه می باشد که مبلغ آن به صورت درصد توافقی روی خدمات، خرید مصالح، اجرت کار و… در قرارداد ساخت تعیین می گردد. در این مطلب می توانید تمام نکات در مورد مدیریت طرح و پیمان را مطالعه بفرمایید.

اگر قرار است کل خانه درگیر بازسازی شود، به طور حتم اگر تخلیه باشد، روند بازسازی سریعتر صورت می گیرد و بهتر است خانه تخلیه باشد. اما اگر هم جایی برای وسایل ندارید می توان در مورد آن چاره ای اندیشید.

هزینه طراحی وابسته به متراژ، حجم کار و نوع سبک مورد علاقه شما است، البته ما در گروه طرح و ساخت فرحزادی این امکان را به شما می دهیم تا در صورت بستن قرارداد مبلغ طراحی را از صورت حساب شما کسر نماییم و آن را به عنوان هدیه به کارفرما ارائه می دهیم.

برای محاسبه هزینه فقط متراژ کار کافی نیست ما باید جنس و نوع متریالی که مد نظر شما است را بدانیم، تا بتوانیم هزینه های مربوط به آن را برآورد کنیم.