لکیشن گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی آدرس: تهران، پاسداران، خیابان گلستان چهارم، پلاک 179، واحد 18

تلفن: 09126193318 – 09121467673 – 91007673 

ایمیل گروه طرح و ساخت محمدرضا فرحزادی ایمیل: info@farahzadiengineer.com

تلگرام گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی تلگرام: farahzadi_engineer

اینستاگرام: farahzadi_engineer

وب سایت گروه طرح و ساخت مهندس محمدرضا فرحزادی farahzadiengineer.com

آماده خدمت رسانی و ارائه مشاوره هستیم

گروه طرح و ساخت مهندس محمدرضا فرح زادی فعال در زمینه طراحی، ساخت، نوسازی، بازسازی انواع ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری با استفاده از بروزترین متدهای دنیا می باشد که این مهم را به وسیله یک تیم متخصص و با کوله باری از تجربه به انجام می رساند.

گروه طرح و ساخت مهندس محمدرضا فرح زادی افتخار این را دارد که طراحی های سه بعدی پروژه های را به صورت واقعی و مو به مو انجام دهد و همچنین نقشه های فاز 2 پروژه ها را به کامل ترین شکل ممکن به کارفرمای خود ارائه نماید که همین امر این مجموعه را از دیگر مجموعه ها متمایز می سازد. طراحی و اجرای گروه مهندس فرحزادی به گونه ای است که پس از اتمام پروژه حداقل اختلاف نسبت به طراحی سه بعدی، به چشم می خورد.

شما عزیزان می توانید به سه روش حضوری، تلفنی و آنلاین با ما در ارتباط باشید و علاوه بر خدمات از مشاوره تخصصی گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی بهرمند شوید. بنابراین اگر دوست دارید قبل از اقدام به بازسازی، نوسازی و انجام کلیه کارهای ساختمانی با یک متخصص مشورت کنید با ما تماس بگیرید.

بارکد اینستگرام گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی

راه های ارتباطی با گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی

  نظرات مشتریان

  image

  آقای حسینی

  کارفرما
  با سلام اجرای بتن مگر، فونداسیون، اسکلت، به طور کلی مرحله سفت کاری پروژه واقع در خیابان دیباجی برعهده اکیپ اجرایی گروه مهندس فرحزادی بود که در یک بازه زمانی مشخص شده با موفقیت و اجرای اصولی انجام شد.
  • image
  • image