گروه ما تشکیل شده از یک تیم طراحی مجرب و کاربلد که کلیه مراحل طراحی صفر تا صد یک پروژه ساختمانی را به طور کامل می توانند به نحو احسن به دست گیرند که از طراحی نقشه های فاز یک و دو گرفته تا ارائه طرح های با کیفیت 3D که متناسب هر پروژه می باشد. علاوه بر آن طراحی سازه، تاسیسات و مکانیکال کامل و خاص هر پروژه هم از دیگر خدماتی است که در تیم مهندس فرح زادی انجام می شود.

یک گروه کامل و خوش ذوق تولید محتوا هم که وظیفه تولید محتوای متناسب هر پروژه و محتواهای آموزشی را بر عهده گرفته، در کنار این تیم فعالیت بی وقفه ای دارند که برای هرچه بیشتر دیدن فعالیت های نهان مجموعه نهایت تلاش خودشان را انجام می دهند.

این گروه های جوان و پر انگیزه گروه طرح و ساخت دفتر فنی مارو تشکیل می دهند. در مقابل کلیه عملیات های اجرایی و عمرانی در پروژه های مختلفمان برعهده تیم های متخصص و اکیپ های مختلف اجرایی می باشد که در حقیقت هر اکیپ گروه طرح و ساخت ما گلچین شده و حرفه ای در اجرای هر آیتم ساختمان هستند که بر حسب سال ها تجربه اجرایی در این زمینه انتخاب شده اند و به نحو احسن طراحی های گروه طراحی را پیاده سازی می کنند و گروه تولید محتوا مستندسازی آن را انجام می دهند. در این راستا وب سایت farahzadiengineer.com با ساده ترین کاربری برای شما عزیزان طراحی نموده ایم تا همانند پلی میان ما و مخاطبان ما قرار گیرد.

در واقع گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی تشکیل شده از نیروهای کارآمد و پر انگیزه می باشد که هر کدام در جایگاه خود نقش مهمی را ایفا می کنند تا یک پروژه ساختمانی به بهترین نحو ممکن بتواند رضایت کارفرما را جلب نماید.

اهداف و چشم انداز

گستره محدوده فعالیت ما بخش هایی از مناطق یک، سه و چهار تهران می باشد، امیدواریم بر طبق سابقه و پروژه های اجرایی شاخصی که در این مناطق داشتیم بتوانیم دغدغه پروژه طراحی و ساخت را از دیدگاه مشتریان محترم برطرف کنیم و با ارائه خدمات سریع، با کیفیت و همچنین ارائه محصول ارزشمند رضایت کامل و اطمینان خاطر شما عزیزان را بیشتر از پیش جلب نماییم.

برقراری لینک های ارتباطی با کلیه بخش های مرتبط برای تکمیل هرچه بهتر یک پروژه ساختمانی، چه تهیه محصول و متریال و چه اکیپ های اجرایی از دیگر اهدافی است که در دستور کارمان قرار دارد.

کلام مدیر

اینجانب محمدرضا فرح زادی دارای مدرک کارشناسی عمران و دارای گواهی پایه دو نظارت و اجرا از سوی سازمان نظام مهندسی می باشم.

پس از سال ها فعالیت در زمینه های مختلف پروژه های عمرانی برآن شدم که با تشکیل مجموعه ای در قالب گروه های مختلف، گامی موثر در زمینه طراحی و ساخت پروژه های ساختمانی بردارم که بتوانم تجربه چند ساله خود را با اشتراک گذاری بیشتر در پروژه ها به کار ببرم و بر همین اساس گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی را پایه گذاری کردم.

پروانه نظام مهندسی مهندس محمدرضا فرح زادی مهندس فرح زادی

گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی با بیش از 15 سال سابقه

درخواست مشاوره

با تیم ما دیدار کنید

محمد محمدی

معمار شماره شش

نازی احمدی

معمار شماره هفت

هادی هادوی

مدیر ساخت و ساز

فرهاد فرهادی

معمار شماره چهار

رها امینی

معمار شماره دو

احسان احسانی

معمار شماره یک